Mame na Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bog ne može biti svugdje, zato je stvorio majke...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Zbog lakše registracije na forum uveli smo automatsku aktivaciju. Ali svejedno potrebno je upisati ispravnu e-mail adresu zbog vraćanja korisničkog računa u slučaju zaboravljenih podataka unesenih kod registracije.

 

 Mame Na Forumu

Go down 
Autor/icaPoruka
strawberry
administrator
administrator
strawberry


Broj postova : 49
Bodovi : 101
Datum učlanjenja : 11.08.2011
Lokacija : in the middle of nowhere

Mame Na Forumu  Empty
PostajNaslov: Mame Na Forumu    Mame Na Forumu  Emptysub kol 13, 2011 5:19 pm

Mnogi od vas će se sigurno pitati zašto sam napravila ovo kad ima more drugih foruma na ovu temu.
Pa odgovor je vrlo jednostavan: ovo sam zamislila kao kvartovski kafić, ne očekujem puno članova niti brdo padobranaca koji dižu posjete. Na velikim forumima ima mnogo članova i najčešće poznate ekipe koja komunicira između sebe. Pošto ja krećem iz početka želim da i vi krenete samnom da osnujemo svoju malu grupu, ovako virtualno, pa možda to postane i nešto više od samog tipkanja.
Također želim istaknuti da je na ovom forumu sve privatno i nitko drugi osim članova neće imati uvid u vaše profile kao ni u napisane poruke.
Ovaj forum je na besplatnom hostingu,jer je u BETA verziji,svakako ako se razvije dobit će i svoju domenu.

Ako naiđete na ovaj forum svakako se registrirajte i pogledajte što vam nudimo.
U nadi da ćemo se lijepo i dugo družiti srdačno Vas pozdravljam, i još jednom DOBRO DOŠLI!
[Vrh] Go down
http://www.mame-online.blog.hr/
 
Mame Na Forumu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mame na Forumu :: O forumu "Mame Na Forumu"-
Forum(o)Bir: