Mame na Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bog ne može biti svugdje, zato je stvorio majke...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Zbog lakše registracije na forum uveli smo automatsku aktivaciju. Ali svejedno potrebno je upisati ispravnu e-mail adresu zbog vraćanja korisničkog računa u slučaju zaboravljenih podataka unesenih kod registracije.

 

 molim odgovor hitnoo

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost2145
Gost




molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 10:56 am

bila sam prijavljena na forum kada me je izbacilo van i dobila sam poruku ovu jer sam je kopirala nećete me prevariti
Isključen/a si s ovog foruma.
Kontaktiraj administratora/icu za dodatne informacije.
For the reason : Kloniranje/vrijeđanje zanima me koga sam klonirala i vređala zašto je ovo razlog da me zabranite ja imam 38 godina ne trebam igre
[Vrh] Go down
Gost2145
Gost




molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 10:57 am

zašto me ignorirate stalno sada želim odgovor zašto ništa nisam napravila
[Vrh] Go down
Gost2145
Gost




molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 10:58 am

moje ime je neuhvatljiva a ne ovaj gost koji mi stavljate šta je se dogodilo molim vas kome da pošaljem mejl zanima me tko odgovoran je za ovo
[Vrh] Go down
strawberry
administrator
administrator
strawberry


Broj postova : 49
Bodovi : 101
Datum učlanjenja : 11.08.2011
Lokacija : in the middle of nowhere

molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 11:25 am

Gost2145 je napisao/la:
bila sam prijavljena na forum kada me je izbacilo van i dobila sam poruku ovu jer sam je kopirala nećete me prevariti
Isključen/a si s ovog foruma.
Kontaktiraj administratora/icu za dodatne informacije.
For the reason : Kloniranje/vrijeđanje zanima me koga sam klonirala i vređala zašto je ovo razlog da me zabranite ja imam 38 godina ne trebam igre
Trajno ste izbačeni s foruma zbog:
1. Vrijeđanja ostalih članova
2. Kloniranja (napravili ste više korisničkih računa, i na svakom se ne primjereno ponašali.)
Pravilo koje se odnosi na to glasi: Zabranjeno je kreiranje više korisničkih računa na forumu,to isto se naziva kloniranje i ukoliko administrator uvidi povezanost ovlašten je korisnika trajno udaljiti kao i sve njegove klonove.

Vaše godine i ostalo što navodite nama nisu niti najmanje bitne.

Gost2145 je napisao/la:
zašto me ignorirate stalno sada želim odgovor zašto ništa nisam napravila

Čak i ovdje spamate,iako ste izbačeni. Također zabranjeno spamanje je također jedno od pravila.

Gost2145 je napisao/la:
moje ime je neuhvatljiva a ne ovaj gost koji mi stavljate šta je se dogodilo molim vas kome da pošaljem mejl zanima me tko odgovoran je za ovo

Korisničko ime Gost forum dodjeljuje automatski korisnicima koji nisu registrirani.
E-mail ne trebate slati nikome,sami ste odgovorni za svoje ponašanje.

Ukoliko vam još nešto nije jasno pročitajte PRAVILA FORUMA
[Vrh] Go down
http://www.mame-online.blog.hr/
Gost2145
Gost




molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 11:27 am

ja nisam napravla više članova koga sam vrijeđala tu neka kaže sada
[Vrh] Go down
Gost2145
Gost




molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 11:38 am

molimn vas otključajte me to je nepravda ovo je najbbolji forum oprostite ako mi možete vratiti NEUHVATLJIVA NADIMAK molim sva sam pravila već pročitala puno puta hvala unaprijed sam zahvalna jako
[Vrh] Go down
strawberry
administrator
administrator
strawberry


Broj postova : 49
Bodovi : 101
Datum učlanjenja : 11.08.2011
Lokacija : in the middle of nowhere

molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Emptypon oľu 04, 2013 11:41 am

Samo neka od vaših korisničkih imena su bila :petricaa,ljubavnica,asdfz7,cecemuva,lepa,gromopasni55
Ban i dalje stoji, vaš zahtjev se odbija zbog toga jer ste i prije bili opomenuti ali ste se oglušili.
Problem je riješen temu zaključavam.
[Vrh] Go down
http://www.mame-online.blog.hr/
Sponsored content





molim odgovor  hitnoo Empty
PostajNaslov: Re: molim odgovor hitnoo   molim odgovor  hitnoo Empty

[Vrh] Go down
 
molim odgovor hitnoo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mame na Forumu :: Podrška neregistriranim korisnicima :: Pitanja neregistriranih članova-
Forum(o)Bir: